Klatovské záchranářky vybojovaly stříbro na Podzimní ceně Neratovic

Na začátku druhé poloviny září se v městském bazénu v Mladé Boleslavi uskutečnily úvodní závody nové sezony v záchranářských disciplínách. Vodní záchranná služba ČČK Klatovy do města ve Středočeském kraji vyslala osmičlennou výpravu, a ta si tam vedla výborně.

Nejmladší závodnice Klára Hájková s parťačkou Adrianou Vlasákovou absolvovaly celý závod, kromě disciplíny 100 metrů plavání s překážkami a ploutvemi. Obě talentované a sportovně nadané klatovské dívky usilovaly o nejlepší umístění ve stejné kategorii, kdy Adriana Vlasáková si domů odvezla krásné páté místo a její kolegyně pěknou osmou příčku. Iveta Bezpalcová byla neporazitelná a domů si vezla nejcennější kov ve své kategorii.

Karolína Bezpalcová přivezla stejnou příčku z Podzimní ceny Neratovic jako její sestra, ale v jiné kategorii. Ve stejné kategorii jako byla Karolína Bezpalcová, závodily i Natálie Hájková, která obsadila sedmé místo a Andrea Nushartová, jež obsadila devátou pozici. Klatovským záchranářkám se velice podařily také štafetové závody ve složení Iveta a Karolína Bezpalcovi, Natálie Hájková a Andrea Nushartová. Tato dívčí skupina obsadila fantastickou druhou příčku.

Všechny dívky Vodní záchranné služby ČČK Klatovy přijely domů s radostí, že vylepšily svoje osobní rekordy a přivezly krásná umístění. Těší se na další závody, které se budou konat v Praze v Hostivaři na začátku listopadu.

Převzato z: https://klatovsky.denik.cz/ostatni_region/klatovske-zachranarky-vybojovaly-stribro-na-podzimni-cene-neratovic-20231014.html